height=10 height=10
height=25 height=25
اهدای جوایز برندگان طرح بسته های میلیونی همراه اول استان آذربایجان غربی
اهدای جوایز برندگان طرح بسته های میلیونی همراه اول استان آذربایجان غربی

 

طی مراسمی جوایز برندگان بسته های میلیونی همراه اول استان آذربایجان غربی مربوط به دی ماه این طرح با حضور سرپرست مخابرات منطقه، معاونت مالی، معاونت تجاری و معاونت ارتباطات سیار و جمعی از مدیران اهدا گردید. در این مراسم مهندس نوری سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی ضمن تبریک به برندگان این طرح، برند همراه اول را برندی معتبر برای مشتریان عنوان نمود و افزودند: امروزه شاهد ارائه خدمات و سرویس های خاص از طرف همراه اول به مشتریان هستیم . مهندس نوری در ادامه اظهار داشت : آنچه برای ما مهم و ارزشمند است ارائه خدمات با کیفیت و برطرف نمودن نیازهای ارتباطی مشتریان است و با وجود زیرساخت های بسیار قوی در مخابرات منطقه می توان بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را در حوزه ثابت و سیار به مشتریان ارائه نمود.

شایان ذکر است جوایز این طرح شامل 60جایزه 50 میلیون تومانی در سطح کشور بوده است که اهدای جایزه به 2 نفر از برندگان وفادار همراه اول در دی ماه به نام های آقای محمد شیخلو و خانم کارولین بنیامین برگزار شد.
 
 
 
 
 
 
 

 

1397/12/28
height=10 height=10
نظرسنجی
آمار بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 562
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2575
تعداد کل بازدیدکنندگان 16448156
تعداد کاربران بر خط 15
lblRegisteredUser 0
کلیه حقوق سایت متعلق به مخابرات منطقه آذربایجان غربی می باشدداراي شماره پروانه ارائه خدمات 1100 / 100 از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي
Powered by DorsaPortal