height=10 height=10
height=25 height=25
برگزاری جلسه هم اندیشی پیشکسوتان مخابرات منطقه آذربایجان غربی
برگزاری جلسه هم اندیشی پیشکسوتان مخابرات منطقه آذربایجان غربی

 

جلسه هم اندیشی پیشکسوتان مخابرات منطقه آذربایجان غربی با حضور مهندس نوری سرپرست منطقه آذربایجان غربی، ریاست کانون بازنشستگان، جناب آقای دکتر همدانلو و جناب آقای مهندس بشیری از مدیران عامل سابق مخابرات استان آذربایجان غربی و تمامی بازنشستگان استان آذربایجان غربی روز چهارشنبه 15 اسفند ماه در محل سالن آمفی تئاتر مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه جناب آقای طلعت ریاست محترم کانون بازنشستگان استان آذربایجان غربی گزارشی از عملکرد این کانون و فعالیتهای آن را به سمع حاضران در جلسه رساندند. در ادامه مهندس نوری ضمن خوشامدگویی به عزیزان حاضر، از فعالیتهای چندین ساله آنها در پیشبرد اهداف شرکت قدردانی کردند و اظهار امیدواری کردند که به امید حق تعالی آینده شرکت برای مخابرات منطقه و بازنشستگان عالی خواهد بود.

سخنران بعدی این مراسم آقای همدانلو بودند که ازفعالیتهای گذشته و حال مخابرات که برای رفاه حال پیشکسوتان انجام گرفته سخنانی را ایراد فرمودند و از همکاران پیشکسوت خواستند که قدر همبستگی موجود بین خود را بدانند و با امید به فعالیتهای خود ادامه دهند و در پایان از تلاشهای بی‌وقفه فعالان کانون بازنشستگان منطقه تشکر و قدردانی کردند.
 
 
 
 
1397/12/15
height=10 height=10
نظرسنجی
آمار بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 514
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2575
تعداد کل بازدیدکنندگان 16448108
تعداد کاربران بر خط 15
lblRegisteredUser 0
کلیه حقوق سایت متعلق به مخابرات منطقه آذربایجان غربی می باشدداراي شماره پروانه ارائه خدمات 1100 / 100 از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي
Powered by DorsaPortal