height=10 height=10
height=25 height=25
سمینار آموزشی پیشگیری از دیابت در مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار شد
سمینار آموزشی پیشگیری از دیابت در مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار شد

 

سمینار آموزشی پیشگیری از دیابت در جهت اعتلای فرهنگ سلامت و پیشگیری از عوارض و بهبود روند درمان دیابت با همت انجمن دیابت ارومیه و گروه آموزشی شرکت نووونورد دیسک برای کارکنان مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار شد .

در این سمینار دکتر اناری مسئول انجمن دیابت ارومیه ابتدا در خصوص نحوه آشنایی با فعالیت های انجمن دیابت ارومیه و برگزاری کارگاههای آموزشی در این انجمن توضیحات لازم را ارائه نمودند. در ادامه دکتر عبدالهی مسئول آموزش شرکت نووونورد دیسک که از سخنرانان اصلی این سمینار بود به صورت تشریحی وکاربردی در خصوص شناخت دیابت ، انواع دیابت ، پیشگیری و کنترل دیابت مطالب اساسی را مطرح نمودند. ایشان رژیم غذایی مناسب ، فعالیت های منظم ورزشی ، آموزشهای لازم و... را از عوامل مهم پیشگیری از دیابت عنوان کردند و رژیم غذایی نامناسب ، بی تحرکی ، چاقی واضافه وزن ، چربی وفشار خون را از عوامل ابتلا به این بیماری دانستند . در پایان بروشور حاوی مطالب اساسی در خصوص شناخت وپیشگیری از این بیماری توسط این گروه آموزشی بین همکاران توزیع گردید.
 
 

 

1397/12/14
height=10 height=10
نظرسنجی
آمار بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 492
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2575
تعداد کل بازدیدکنندگان 16448086
تعداد کاربران بر خط 24
lblRegisteredUser 0
کلیه حقوق سایت متعلق به مخابرات منطقه آذربایجان غربی می باشدداراي شماره پروانه ارائه خدمات 1100 / 100 از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي
Powered by DorsaPortal