height=10 height=10
height=25 height=25
حضور مخابرات منطقه آذربایجان غربی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
حضور مخابرات منطقه آذربایجان غربی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

این نمایشگاه روز پنج شنبه هیجدهم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان آذربایجان غربی واقع در پارک جنگلی با حضور مدیران و روسای ادارات و سازمانهای اجرایی استان افتتاح شد و مخابرات منطقه آذربایجان غربی توانست با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه حضوری فعال داشته باشد.

از جمله فعالیتهای غرفه مخابرات در این نمایشگاه معرفی سرویس تانوما و سرویس های جدید اینترنت رنگین نت و معرفی واحد 2020 برای بازدیدکنندگان از غرفه می باشد. از مهمترین خبرهای این نمایشگاه، بازدید جناب آقای مهندس نوری سرپرست منطقه آذربایجان غربی و آقای قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و آقای حسن بگلو مدیرعامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان غربی از غرفه مخابرات منطقه آذربایجان غربی بود. همچنین امور مشترکین همراه اول نیز در این نمایشگاه به معرفی سرویس های اینترنت موبایل و بسته های میلیونی و مدار فیروزه ای پرداخته و خدمات مربوط به سیم کارت های یوسیم را به بازدیدکنندگان ارائه کرد.

ضمنا این نمایشگاه تا تاریخ بیست و چهارم بهمن ماه در دو شیفت صبح و عصر، پذیرای شرکت کنندگان در نمایشگاه می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1397/11/21
height=10 height=10
نظرسنجی
آمار بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 524
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2575
تعداد کل بازدیدکنندگان 16448118
تعداد کاربران بر خط 19
lblRegisteredUser 0
کلیه حقوق سایت متعلق به مخابرات منطقه آذربایجان غربی می باشدداراي شماره پروانه ارائه خدمات 1100 / 100 از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي
Powered by DorsaPortal